Bezpłatna Konsultacja Treningowa

    Spotkanie organizacyjne trwa ok. 30 minut, i składa się z kilku etapów: Na niezobowiązującym spotkaniu najpierw porozmawiamy o celach Twojej wizyty, a następnie w czasie prezentacji multimedialnej przeprowadzony zostanie:

1. Wywiad zdrowotny (przeciwwskazania medyczne, choroby, kontuzje itp.)
2. Ustalimy cele i prognozowany czas ich osiągnięcia.
3. Ustalimy twój harmonogram dnia w tym czas wolny na treningi
4. Dobierzemy optymalną liczbę jednostek treningowych w tygodniu według Twoich potrzeb czy możliwości finansowych.
5. Przeanalizujemy Twój dotychczasowy sposób odżywiania

JAK PRZEBIEGAJĄ PIERWSZE TRENINGI?

       Na pierwszych zajęciach dokładnie sprawdzimy stan twoich możliwości poprzez proste funkcjonalne testy na mobilność czyli zakres ruchów w stawie, poziom siły mięśniowej oraz stabilność (równowagę), jeśli jesteś na tyle sprawny mogą być to testy wydolnościowe aby ocenić poziom wyjściowy i dobrać optymalny pod względem bezpieczeństwa i wydajności program treningowy. Dalej przejdziemy do analizy składu ciała. Dowiesz się jaka jest Twoja masa ciała, poziom tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, zawartość wody, masa kości czy zapotrzebowanie energetyczne. Po analizie automatycznie zakładana jest karta klienta w której będą zapisywane okresowe pomiary, cele oraz efekty pracy. Następnie przeprowadzimy pomiary obwodów ciała (talia, brzuch, biodra, udo, łydka, biceps), kolejnym pomiarem będzie ciśnienie tętnicze krwi. Możemy również za pomocą gleukometru sprawdzić cukier we krwi.

 W cenie treningów personalnych jest również okresowa kontrola efektów czyli analiza składu ciała oraz pomiary. Otrzymujesz również ode mnie teczkę z pełną analizą twoich wyników, wskazówkami zdrowego żywienia, a także zalecenia treningowe.

Po fazie wprowadzająco-diagnostycznej gdzie ćwiczący zapozna się ze swoim ciałem, jego możliwościami i ograniczeniami przejdziemy do programu właściwego zaczynając od tzw. fazy adaptacyjnej organizmu do wysiłku, gdzie zaczniemy w bezpieczny sposób rozwijać kondycję i sprawność. Priorytetem każdych zajęć jest bezpieczeństwo i orientacja na realizację wybranych celów treningowych. Każdy trening dostosowany jest do aktualnych możliwości ćwiczącego.

W swojej pracy korzystam z sali gimnastycznej, siłowni, warunków terenowych oraz basenu. Posiadam także pomieszczenie do treningu funkcjonalnego. Jeśli masz już swoją ulubioną siłownię, nauczę Cię z niej korzystać:) Martwisz się tylko o swój czas i odpowiedni strój. Gwarantuję Ci, że każde nasze zajęcia będą niepowtarzalne i zarazem dużą niespodzianką dla Ciebie:)

 

Pamiętaj, że Trening personalny jest przeznaczony dla każdego - niezależnie od wieku, płci, indywidualnych możliwości i potrzeb treningowych.

 Umów się telefonicznie na bezpłatną konsultację na której ustalimy drogę współpracy!

Tel. 531-981-231