Cross Trening

Obudź mięśnie i przyśpiesz spalanie!

Jeśli masz dość monotonnych ćwiczeń na siłowni nie przynoszących oczekiwanych efektów, zapraszam Cię na Cross trening,  przynajmniej spróbujesz czegoś innego i będziesz miał porównanie.

Proponuję Ci trening, który odmieni Twoje życie, wzmocnisz się nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie

Jak wyglądają treningi?

Najważniejsze: Technika oraz Intensywność

Zajęcia trwają 60 minut. Z czego część główna trwa około 20-30 minut i jest to niesamowicie długie i intensywne przeżycie. Początek zajęć to rozgrzewka: ćwiczenia poprawiające zakres ruchów w mięśniach i stawach, rozciąganie dynamiczne oraz kilka ćwiczeń funkcjonalnych, następnie krótki instruktaż techniki wykonywanych elementów w części głównej zajęć. Dobrze przepracowana część wstępna zajęć to większe bezpieczeństwo treningu i minimalizacja ewentualnych kontuzji. Głównym programem będzie praca z własnym ciężarem, wolnymi ciężarami, ćwiczenia gimnastyczne, funkcjonalne oraz kondycyjne wykonywane w danym czasie, liczbie powtórzeń bądź w danej ilości rund. Sesje treningową kończymy tzw. „cool down”, który zawiera uzupełnienie płynów, elementy stabilizacji Core, delikatne rozbieganie oraz rozciąganie. Dzięki temu maksymalizujemy efekty treningu, odprężamy zmęczone mięśnie i stawy, minimalizujemy ryzyko kontuzji, poprawiamy komfort funkcjonowania po zajęciach.

W swoim warsztacie korzystam z najnowocześniejszych trenażerów  jak: gumy treningowe, liny, młoty, opony, piłki bosu, gimnastyczne, lekarskie, rezystory prędkości, spadochrony biegowe, taśmy TRX, Rip Trainery, worki, wolne ciężary oraz inne przyrządy niekoniecznie kojarzone z siłownią. Jestem również zwolennikiem treningu funkcjonalnego, którego ideą jest wykonywanie ćwiczeń wielostawowych (angażujących mięśnie całego aparatu ruchowego) w warunkach niestabilnych (tzw. zachwianej równowagi)

Moim zadaniem będzie wyrobienie u Ciebie stałych nawyków dbania o sprawność fizyczną tak abyś po zakończeniu naszej współpracy, potrafił samodzielnie przygotować dla siebie zestaw ćwiczeń.

Cross Trening opracowano dla ludzi jako efektywny sposób dbania o zdrowie, kondycję, a przede wszystkim sprawne funkcjonowanie w życiu codziennym. Dla sportowców natomiast, którzy zazwyczaj skupiali się na budowaniu wąskiej i ukierunkowanej grupy zdolności motorycznych jest wszechstronną alternatywą wyjścia poza rutyny treningowe.

Każde zajęcia różnią się stopniem zaawansowania i dopasowane są do kondycji oraz formy osób ćwiczących, inny zestaw ćwiczeń dobiera się dla osób, które dopiero co ruszyły się z kanapy, a inne zestawy zastosujemy dla zaawansowanych.

Taki Trening może być świetnym sposobem na aktywny styl życia, przyjemne i wartościowe wykorzystanie wolnego czasu, świetną zabawę, a jednocześnie troskę o formę fizyczną i zdrowie.

Trening skierowany dla każdego Kobiet, Panów, zarówno amatorów, osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którym sportowy styl życia pozwala nie tylko dbać o figurę, ale wpływa na sposób spędzania wolnego czasu.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy Cię zupełnie za darmo, zabierz znajomych i umów się na trening !

Zajęcia odbywają się  we wtorki i czwartki  przy ZSO i Z ul. Jana Pawła II  (na salce gimnastycznej) osobno dla Kobiet i Panów.

Grupa Kobiet godzina 18:00

Grupa Panów godzina 19:00

 Koszt udziału w zajęciach

Karnet miesięczny: zajęcia 4 x treningi. - 50 zł

wejście jednorazowe - 15 zł

Po zebraniu większej ilości chętnych zajęcia będą odbywały się trzy razy w tygodniu lub więcej.

Na trening  zapisujemy się telefonicznie. Ilość miejsc ograniczona (16 osób) na jednych zajęciach.