Treningi personalne

Jeśli szukasz trenera osobistego, który przyjdzie po Ciebie o 7:00 rano i zabierze na poranną przebieżkę to dobrze trafiłeś.

Określę Twój typ budowy ciała, zbadam twoje aktualne możliwości funkcjonalne i kondycyjne, ustalę optymalne tętno spalania tkanki tłuszczowej, dobiorę optymalny ciężar oraz zestaw ćwiczeń na każdą jednostkę treningową. Na bieżąco będziemy kontrolować postępy w treningu, przeprowadzać testy diagnostyczne. Wspólnie ustalimy cele i prognozowany czas ich osiągnięcia. Oprócz treningów doradzę przy wyborze aktywności fizycznej poza naszymi treningami, planowaniu odnowy i regeneracji. Moim zadaniem będzie wyrobienie u ciebie stałych nawyków dbania o sprawność fizyczną i psychiczną, tak aby już po kilki spotkaniach, samodzielnie organizować sobie aktywność fizyczną. Przekonasz się, że przeszkody pokonywane na treningu, sprawią, że zaczniesz sobie lepiej radzić także w życiu osobistym i zawodowym.

Jeżeli jesteś sportowcem, pomogę Ci w osiąganiu lepszych wyników w Twojej dyscyplinie sportowej. Jeżeli jesteś amatorem polepszę jakość Twojego życia.

Profesjonalny Trener osobisty to połowa sukcesu zamierzonych efektów, druga połowa to siła woli i zaangażowanie Klienta. Jeśli wymarzona sylwetka jest dla Ciebie ważna znajdziesz czas, jeśli nie, znajdziesz wymówki !

Pierwszy krok jest najtrudniejszy, dalsze postawisz ze mną, twoje chęci i moje doświadczenie przyniosą wymarzone efekty. Poświęcę Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, odpowiem na każde pytanie. Nieważne czy jesteś osobą z nadwagą, amatorem czy sportowcem z moich usług mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Nawet, jeśli chcesz tylko rozładować codzienny stres i nerwy, odpowiednio dopasowany trening personalny to najszybsza droga do osiągnięcia Twojego celu!

 Pamiętaj od ciebie zależy jak kształtuje się Twoja rzeczywistość, stan zdrowia, wygląd czy pewność siebie. Jeżeli więc chcesz być sprawniejszy i wykorzystywać swoją siłę w treningu, sporcie, ale przede wszystkim w życiu codziennym umów się na konsultację. Gwarantuję Ci, że każde nasze zajęcia będą niepowtarzalne i zarazem dużą niespodzianką dla Ciebie:)

 Skorzystaj z mojej wyjątkowej oferty i zapisz się na bezpłatną konsultację Treningu Personalnego.

Rejestracja telefoniczna 531-981-231!