Warsztaty Szkoleniowe

Warsztaty Szkoleniowe dla grup zorganizowanych

       Interesuje Cię sport i żywienie? Zastanawiasz się jak poprawić swoje wyniki sportowe i wydolność fizyczną? Zbierz swoich znajomych, by stworzyć grupę minimum 5 osobową, a zorganizuję dla Ciebie szkolenie z zakresu podstaw metodyki treningu sportowego, fizjologii wysiłku, diety, odżywiania w sporcie czy odpowiedniej suplementacji. Jeśli chcesz trenować efektywnie wykorzystując najnowsze trendy treningowe i żywieniowe skorzystaj z mojej oferty. Spośród kilku tematów możesz wybrać ten, który Cię interesuje najbardziej. Możesz być pewny, że nie zanudzisz się teorią, w większości będzie to praktyka poparta przykładami. Dowiesz się wyłącznie konkretnych faktów z życia wziętych. Wybierając np. temat odżywianie w sporcie, na liście poruszanych zagadnień będzie min.: posiłki przed treningiem w trakcie oraz po wysiłku, porównamy wszystkie dostępne na rynku napoje izotoniczne, uświadomię Ci, że uzupełnienie glikogenu i poprawne nawodnienie należy rozpocząć już 2-3 dni przed meczem czy zawodami, dobierzemy suplementację do poszczególnych dyscyplin sportu, przedstawię założenia procesu redukcji lub wzrostu masy ciała itp.

Seminaria w klubach sportowych

         Jesteś trenerem, zawodnikiem, właścicielem klubu sportowego? Chcesz poprawić możliwości swoich zawodników w czasie zawodów i skutecznie wykorzystać dietę przy regeneracji? Zapewne wiesz, jak ważnym elementem efektywnego treningu jest prawidłowe żywienie. Najlepsze kluby sportowe na świecie zapewniają swoim zawodnikom opiekę dietetyczną. Dzięki szkoleniu możesz do nich dołączyć!
Chętnie podzielę się wiedzą w zakresie specjalistycznego żywienia czy treningu. Pokażę, jakie możliwości daje zbilansowana dieta, oraz pewne modyfikacje treningowe. Wyjaśnię, jakie produkty należy uwzględniać w czasie długotrwałego wysiłku, a jakie w czasie odnowy powysiłkowej, aby szybko zregenerować organizm oraz jaka jest specyfika żywienia w zależności od fazy cyklu treningowego. Podpowiem, jakie napoje są najlepsze w poszczególnych etapach treningu oraz jaką suplementację warto włączyć do planu żywieniowego.


Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółowego programu i terminu warsztatów.

Tel. 531-981-231

Ceny wykładów ustalam indywidualnie w zależności od liczby chętnych i tematyki.