Analiza Składu Ciała

Ile masz lat ? , a na ile czuje się twój organizm ?

Sprawdź formę swojego ciała. Dowiedz się ile ma lat i w jakim jest stanie.

Sprawdź swój wiek metaboliczny, poziom tkanki tłuszczowej, zawartość mięśni czy stan swoich kości. Zrób analizę i dowiedz się więcej o stanie i potrzebach swojego organizmu, zbilansowanym odżywianiu i kontroli masy ciała.

Analiza składu ciała powinna być pierwszym krokiem do dobrania i ułożenia odpowiedniego planu żywieniowego i treningowego, a także do służy do przyszłej kontroli i motywacji wyników!

Analiza składu ciała na profesjonalnym Analizatorze: Tanita BC-420 MA, S ( posiadający atest i potwierdzenie do klinicznego stosowania) to pierwszy element przy doborze i ułożeniu odpowiedniego planu żywieniowego czy treningowego. Dzięki regularnej kontroli umożliwia precyzyjną ocenę efektywności założonych celów. Na podstawie nieinwazyjnej metody - Bioimpedancji elektrycznej (BIA) wykonujemy ocenę komponentów tkankowych (zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej, oraz zawartość wody) oprócz tego dowiemy się takich informacji jak: wiek metaboliczny, indeks masy ciała (BMI), podstawowa przemiana materii (kcal/dobę) wraz z  normami dla danego wieku i  płci.

Metoda Bioimpedancji elektrycznej (za pomocą 4 elektrod przez organizm przechodzi prąd o niewielkiej częstotliwości 50Hz) jest najnowszą i najbardziej wiarygodną metodą kontroli zmian, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jest to szybkie i bezbolesne badanie, które warto wykonać w ramach kontroli skuteczności realizowanych strategii optymalizacji masy i składu ciała.

 Analiza wykonywana jest na konsultacji dietetycznej i kontrolnej. Jeśli ktoś chce sprawdzić wyłącznie stan swojego organizmu bez korzystania z porad dietetycznych istnieje  taka możliwość. Pacjent po analizie otrzymuje ode mnie pełny wydruk wyników wraz z zakresem norm dla danych parametrów (cena 20zł).